Hakkımızda

Türk inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan DAÇA Group, 1994 yılında Daça İnşaat ile faaliyetlerine başlamıştır. DAÇA Group, 30 yılı aşkın tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında; Alışveriş Merkezleri, Lojistik Tesisler, İş Merkezleri, Endüstriyel ve Kurumsal Yapılar, Yüksek Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul – Konut Geliştirme inşaat Projeleri gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz; faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sistemli ve planlı çalışarak yarattığı çözümlerle haklı bir başarı elde etmiştir.

Şirketimiz gerçekleştirdiği projelerde son teknoloji ürünü araçları ve yapı sistemlerini kullanmaktadır. Böylelikle ortaya çıkan kaliteli yapılar hem rekabet ortamında firmanın konumunu sağlamlaştırmakta hem de piyasada firmaya olan güveni arttırmaktadır.

Kaliteli ve bilinçli yapılanması ile günden güne büyüyen şirketimiz, ülkemizde ve özellikle yurt dışında Rusya ve Ukrayna da taahhüt işlerini başarı devam ettirmektedir. Türkiye’deki dikkate değer ilerlemesine ek olarak, DAÇA GROUP'un Rusya’ya verdiği önem, büyük başarıları ve itibarı da beraberinde getirmiştir.

Yönetim kabiliyeti, çalışanlarına verdiği değer, tavizsiz kalite politikası, güçlü kurum kültürü, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar, DAÇA Group’un sürdürülebilir büyüme stratejisindeki değişmez ilkeleridir.